Jarní rozpuk 2020

Milí přátelé,
přinášíme několik oznámení týkajících se našich akcí a pár podnětů, jak naložit s jarem a Velikonocemi.

Velikonoce:

Velikonoční jiskření v tradičním výjezdovém formátu se neuskuteční, což nám dalo impuls k sepsání článku o tom, jak Velikonoce smysluplně oslavit ať jste kde jste. Nechte se inspirovat v textu Velikonoce s odstupem od Honzy.

 

 

Pozvánky:

Experimentujeme s různými online nástroji, samozřejmě v přírodním duchu :-), a tak pro vás máme pár pozvánek i pro tento čas.

Otevřený council ve Vážce jsme už online absolvovali a zafungoval dobře. Skvělé bylo, že se mohli připojit i přátelé zdaleka, kteří se do Vážky obvykle nedostanou. Další naplánované termíny jsou 14. a 28. dubna, jste srdečně zváni!

Pokud pořádáte vlastní kruhy, mohl by vám být užitečný tahák od Roba Dreaminga pro účastníky i facilitátory, jehož čerstvý český překlad je k dispozici na našem webu.

Jedna z našich odpovědí na tendenci k nárokům, vysokým cílům a využívání potenciálu karantény je Plynutí. Čtyři online večery společné praxe a prohlubování možnosti plynout (s) životem, tak jak se právě vyjevuje, v klidu, důvěře a radosti. Vnímat, co nás volá a přitahuje, neusilovat tolik, mít prostor pro to, co je důležité. Začínáme už 20. dubna.

Minule už jste slyšeli o našem mezinárodním projektu Inner Pathways toward Sustainability. Nyní si můžete nově přečíst naše příběhy v češtině. Na FB stránce projektu se od poloviny dubna začnou objevovat podcasty s praxemi, cvičeními, rozhovory a lekcemi na téma udržitelnosti a regenerativní kultury.

Děláme si naděje i na akce naživo: na konci června putování Zrcadlo hor v Beskydech a v červenci Council v horách. Na začátku října pak snad proběhne workshop pro facilitátory poradních kruhů.

 

 

Děkujeme vám všem za přízeň a inspiraci a přejeme požehnané a občerstvující Velikonoce.
Kdyby něco, neváhejte se ozvat, Natural Spirit je tu pro vás za všech možných okolností.

Helena a Honza

Scroll to Top