Letní míza 2020

Příroda již opět tepe, vlčí máky, jahody, bezy i akátové květy jsou v plném proudu, dny se prodlužují, voda zurčí. A tak nám to také nedalo a přinášíme vám letní Natural Spirit pozvánky. 

Ještě než vás zahrneme pozvánkami, tak bychom chtěli upozornit na velmi zajímavé spojení letošního letního slunovratu (20. 6. ve 23.44) a novoluní (21. 6. v 8.41). Bude to noc vskutku magická, využijte toho. Další nebeské zajímavosti letošního roku najdete např. na astro.cz.

 

 

V sobotu 13. června přijďte v 17 hodin na pražský Žofín, čeká nás meditační procházka s mnichem To Fu z tradice Plum Village a se spolkem Pilgrim. Procházka je pořádána jako doprovodná akce k premiéře filmu Pouť krkonošská.

25. – 28. června vás zveme na beskydskou pouť Zrcadlo hor. Bude to příležitost pro ponor i nadhled, možnost jen tak být a svobodně jít či se věnovat svým aktuálním otázkám a tématům, prostor pro sebe i inspiraci ve skupině. Hlásit se můžete tady

Council v horách, tentokráte Orlických, nás čeká o víkendu 17. – 19. července. Budeme se věnovat praxi komunikace v kruhu, jeho různým formám, poradním kruhům v přírodě a s přírodou. Tenhle komunitní víkend se rychle plní, hlašte se tu.

 

 

Recreatio, pouť s motivy křesťanské spirituality, pořádáme 23. – 26. července. Budeme hledat své vlastní cesty ke spiritualitě prostřednictvím inspirace z putování, přírody a křesťanských motivů. Přihláška je k dispozici zde

V projektu Inner Pathways toward Sustainability právě publikujeme podcasty s vedenými meditacemi a cvičeními i rozhovory a lekce na téma udržitelnosti a regenerativní kultury. K odběru se můžete přihlásit zde nebo sledovat Inner Pathways facebook.  

A do podzimu předbíháme s nabídkou workshopu pro facilitátory poradních kruhů, kde bude i příležitost kruh provázet a dostat zpětnou vazbu. Hlásit se můžete už teď tady

 

 

Kromě akcí pro veřejnost jsme tu stále k dispozici pro vás osobně, vaše rodiny, organizace, komunity či firmy. Někdy vás provázíme důležitými životními momenty či svátky spojenými s ročním koloběhem, někdy skupinovými procesy, někdy vzděláváním. Naši nabídku v přírodním duchu si můžete zde. Aktuality můžete sledovat také na naší fb stránce.

Děkujeme vám všem za přízeň a jiskřivou inspiraci. 

 

 

Za spolupráci děkujeme našim milým kolegům a kolegyním, v tomto období zejména Evě Dittingerové z Councilu v Šišce, Janě Staré z Wellcome, Šimonovi Grimmichovi z Vnitřního prostoru, Tomášovi Procházkovi. 

Přejeme hojné léto a těšíme se na vás, 

Helena a Honza

Scroll to Top