Cesty

Poutě, stezky, labyrinty, procházky

Pohyb i spočinutí v krajině a interakce s přírodou jsou pro nás důležitým zdrojem inspirace, moudrosti a vedení. Rádi tuto možnost přiblížíme i vám. Můžete se s námi vydat na vícedenní pouť i kratší procházku, sami či ve skupině. Budeme pozorní k tomu, co se děje kolem nás a propojíme to s tím, co se děje uvnitř nás.

Pouť přináší možnost pozastavit se v běhu života a podívat se na něj novýma očima. Reflektovat různé aspekty svého života, oslavit, co volá po uznání, odložit, co již neslouží, očistit se, učinit rozhodnutí, nalézt svůj směr či vizi, přivítat nové. Naslouchat sám sobě a důvěřovat moudrosti, která se objeví.

Příklady akcí

První provázenou poutí, kterou jsme uspořádali v roce 2012 bylo Santiago Crew - dvoutýdenní putování do Santiaga de Compostela se skupinou 20 mladých lidí z Česka a Španělska, cesta do dospělosti. Podívejte se na fotky z cesty a z vernisáže výstavy o cestě.

Od roku 2016 pořádáme každoročně putování Za vodou, mimojiné na podporu kalifornské iniciativy Walking Water. Podívejte se na fotky: 2017, 2018, 2019 a video: 2017.

Pravidelně také putujeme do Skoků v západních Čechách - Wanderful! je týdenní mezinárodní pouť pro lektory a pracovníky s mládeží, pro seberozvoj i profesní inspiraci. Fotky z jednotlivých ročníků: 2015, 2016, 2017, 2018.

Cesta krajinou

Individuální, či párová prožitková práce v přírodě.

Vydejte se do své krajiny, prozkoumejte ji, získejte odstup a vhled skrze zrcadlení přírody.

Více >>

Přečtěte si Honzův článek Posvátné krajiny o hledání vnitřního klidu v divočině.

Chcete se zúčastnit?

Nabídku aktuálních cest sledujte v sekci akce. Máte-li zájem o pouť pro vás na míru, neváhejte nás kontaktovat.

Scroll to Top