Jarní rozpuk 2022

Milí přátelé,
s jarními výhonky tradičně vyrašilo i pár nových pozvánek od Natural Spirit. Na procházce si zobněte fialku či bršlici a tady nahlédněte, kde se můžeme brzy potkat.

 

 

O víkendu 7. a 8. května nás čeká další intenzivní workshop pro facilitátory poradních kruhů, pro pedagogy je dobrá zpráva, že je akreditovaný v rámci DVPP MŠMT. Pár volných míst ještě máme, zváni jsou ti, kdo chtějí s provázením poradními kruhy začít, i ti, kdo chtějí prohloubit svou praxi.

Naplněný už je dubnový úvodní výcvik Cesty poradního kruhu, který se v Česku koná po několikaleté přestávce, tentokrát přijede z European Council Network naše kamarádka a kolegyně Linda Elias z Rakouska.

10.-12. června zveme do Železných hor ty z vás, kteří se věnují práci s přírodou v terapii. Na setkání Ven dovnitř se těšíme na profesní výměnu a společné zkoumání celistvosti i protikladnosti dnešního světa.

 

 

Pro ty, kdo se těší nadechnout horského vzduchu v rytmu chůze, připravujeme na 16.-19. června Slunovratovou pouť v Bílých Karpatech. Slunce i příroda jsou tou dobou v plné síle a rozpuku, vše jiskří, bují a klokotá. A my se přidáme.

Na srpen ještě nemáme podrobnosti, ale už si můžete rezervovat termíny: 11.-14. srpna na další pěší putování a 18.-21. srpna na náš oblíbený letní experimentální pobyt s councilem/kruhy v přírodě. Naladit se můžete u fotek z loňska.

Nyní jsme právě na cestě do Holandska na pilotní kurz Nature Intelligence. Přejeme vám dobrý kontakt se sebou, s lidmi kolem a s celou přírodou a velikonoční čas nechť přinese spočinutí a obnovu nám všem a všemu.

 

 

V magickém čase Beltinu a novoluní proběhne zasvěcení do tajů chorošů, hub a kosmického mycelia skrze intenzivní práci s Troudnatcem kopytovitým. Pro vážné zájemce o houbovou tématiku a náročnou výrobu čepice z choroše sdílíme pozvánku.

Informace z vesmíru: Na obloze se v těchto dnech odehrávají astronomicky i astrologicky hezké konjunkce: 1. Venuše – Mars – Saturn, 2. Luna – Jupiter – Neptun (více např. zde a zde). Nevíme přesně, co to znamená, ale je to zajímavé. Zároveň probíhají sluneční tsunami a radiační bouře (astro.cz).

 

 

Děkujeme vám moc za přízeň a jiskřivou inspiraci.

Za spolupráci děkujeme našim milým kolegyním a kolegům, v tomto období zejména Evě Dittingerové z Councilu v Šišce, Šimonovi Grimmichovi z Vnitřního prostoru, Hance Urbanové z Tudytam, Tomášovi Hawlovi z Klidem, Martinovi Nawratovi, Milušce Hazuchové, Lukášovi Růžkovi z GrainSpace, Tomášovi Procházkovi a Janě Rudyšové.

Přejeme hezké aprílové novoluní,
Helena a Honza

 

 

Scroll to Top