Jarní rozpuk 2018

Milí přátelé,
teploty posledních dnů jsou nadějné a pod povrchem to vře už od Hromnic. Vše živé se probouzí a zkoumá, jestli již nastal ten pravý čas vyrašit na povrch. My už to nemohli vydržet, a tak jsme tu s tradičními jarními Natural Spirit novinkami.

 

Ohlédnutí

S loňskou sezónou jsme se loučili v říjnu na Podzimní pouti Za vodou. Nořili jsme se do vody i do sebe, splývali s okolní krajinou a zavlažovali své porozumění elementu vody. Díky poutníkovi Michalovi můžete okusit něco z atmosféry v krátkém videu >>. Fotky z pouti si můžete prohlédnout zde >>.

Zimu a tmu jsme pak uctili a znovuzrozené slunce přivítali ve vyšehradském labyrintu. Období zimního slunovratu je časem vhodným ke zpomalení, reflexi uplynulého roku a nabrání sil do nového cyklu v oslavách darů a hojnosti. Děkujeme za letošní skvostný dar od Evy a i vám přejeme rok jak vyšitý!

Přes zimu jsem se zabývali také administrativními věcmi a přípravou letních akcí. Doufáme, že nám budou nakloněna grantová božstva a dovolí nám uskutečnit nějaké hezké mezinárodní kurzy.

 

Kruhy

Od ledna nabízíme v pražské Terapii Vážka prostor pro společný rozvoj praxe Councilů – poradních kruhů. Setkáváme se každý měsíc na kruhy různých forem a témat, nejbližší se uskuteční 13. března a 17. dubna. Veškeré dění můžete sledovat na fb stránce Council ve Vážce. Pozvánky na jarní setkání najdete zde >>.  Nebude chybět ani tradiční workshop ve spolupráci s brněnským Councilem v Šišce, uskuteční se v neděli 25. března, více informací najdete zde >>.

Zajímají-li vás poradní kruhy ve firemním prostředí, přečtěte si víc v článku na podnikatel.cz.

Informace o kruzích najdete také v sekci Kruhy na novém webu. Web je založen na fotkách z našich akcí a inspirován mnohovýznamovým kruhovým logem, které jsme vám představili na podzim. Web je stále mladý a postupně bude nabývat na kráse i velikosti.

 

Velikonoce

Další již tradiční akcí z oblasti zkoumání důležitých dnů v běhu roku, pochopení jejich významu a obnovení jejich důstojného prožívání je Velikonoční jiskření. Setkáme se opět na Sklenářce, 30. března – 2. dubna. Jarní znovuzrození zaručeno! 🙂

 

Wanderful!

V květnu vás zveme na čtvrtou edici mezinárodního kurzu/poutě Wanderful!, která se uskuteční na poutní stezce Panenky Skákavé v západních Čechách 26. května – 3. června. Jedná se o experimentální kurz i cestu krajinami všech úrovní pro ty, kdo by se rádi ponořili do zkoumání poutě jako nástroje pro osobní rozvoj, učení a transformaci. Hlavním tématem letošního ročníku je čas. Přihlašování je otevřené a stále možné.

 

Koloběhy a další atrakce

Ve spolupráci s Rezi.dance Komařice pořádáme cyklus KOLOBĚHY – sérii čtyř workshopů zaměřený na práci s vlastním tělem v souladu s přírodními cykly a změnami ročních období. Jde o neodolatelnou nabídky čtyř víkendů na jihočeském venkově. Více info >>.

Kruhy, rituály a další lektorská kouzla používáme i při facilitaci setkání a skupinových procesů pro komunity, organizací a firmy. Máte-li zájem o vnesení nových aspektů do vašich týmů, dejte vědět.

Nadále samozřejmě nabízíme oblíbené atrakce jako jsou Pesso-Boyden psychoterapie (Helena), cesty krajinou (Honza) a moderování osobních, párových i skupinových rituálů a svátků (oba). Velké oblibě se v této oblasti těší provázení svatebním rituálem, na letošní rok již plánujeme další. Chcete-li se ženit, vdávat, nebo rozvádět, napište. 🙂

 

Děkujeme za spolupráci mnoha našim drahým kolegyním a kolegům. V tomto období jsou to zejména Eva Dittingerová z Councilu v Šišce, Magda Wagenknechtová Svobodová, Dan Janauer a Jana Stará.

Vám všem díky za přízeň a podporu všeho druhu. Těšíme se na mnohá jarní a letní setkání v přírodním duchu.

Dobré dny a pevné zdraví,
Helena a Honza

 

A samozřejmě, pokud by pro vás byly naše novinky nezajímavé, dejte vědět, přestaneme vám je posílat. Protože co si budeme povídat, dostali jste se do našeho adresáře různě. 🙂

Scroll to Top